Botulina

ornament-slider
Botulina lwia zmarszczka

Nasz organizm starzeje się z każdym dniem. Zmarszczki pojawiają się zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów będącym sposobem na pojawiające się zmarszczki jest botoks, nazywany inaczej botuliną. Stosuje się go na całym świecie. Dzięki niemu twarz ma witalny i zrelaksowany wygląd.

Botulina działa bardzo skutecznie zarówno na zmarszczki pionowe jak i poziome. Pierwsze efekty zabiegu są zauważalne już po 48 godzinach i utrzymują się, aż do 6 miesięcy.

W naszym gabinecie kosmetycznym wysoko wykwalifikowana kadra odpowiednio poprowadzi zabieg, jak również chętnie odpowie na wszelkie pytania.

 

Lista dostępnych zabiegów - botulina:

ornament-slider

Zastosowanie botuliny sprawia, że skóra się napręża i nabiera wyglądu pełnego energii.

Pojawia się głównie, gdy marszczymy brwi. Nadaje naszej twarzy niekorzystny srogi wygląd. Zastosowanie botoksu niweluje surowe oblicze, nadając naszej twarzy świeżości.

Osoby bardziej ekspresywne są na nie szczególnie podatne. Objawiają się, jako równoległe linie na naszym czole. Zastosowanie botuliny i wypełnienie zmarszczek przywraca skórze młody, gładki i piękny wygląd.