Depilacja woskiem

ornament-slider
depilacja woskiem

Jedną z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia jest depilacja woskiem. Rozgrzany wosk wnika głęboko w skórę, a po jego zastygnięciu i oderwaniu usuwa włos wraz z cebulką. Pozwala nam to na utrzymanie efektu depilacji przez długi czas. Dzięki temu odrastanie włosa trwa znacznie dłużej. Podczas regularnego stosowania tej metody usuwania owłosienia ze skóry, włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

Sam zabieg wykonywany jest za pomocą gorącego wosku, który rozsmarowuje się na powierzchni skóry, następnie nakłada się na niego papier. Kiedy wosk zastygnie, napina się skórę, a materiał jest błyskawicznie usuwany w przeciwnym kierunku do wzrostu włosów.

W naszym salonie, używamy wyłącznie produktów wysokiej jakości.

Lista dostępnych zabiegów: depilacja woskiem

ornament-slider

Brwi podkreślają urodę oczu, naturalną ich oprawę oraz dodają spojrzeniu głębi.
Odpowiednie wymodelowanie brwi nadaje twarzy subtelności.

Baki pojawiają się również u kobiet, zwłaszcza tych z ciemnymi włosami i karnacją. Jeżeli nam one przeszkadzają, można je wydepilować. Najlepiej zrobić to w salonie kosmetycznym.

Kobiecy wąsik jest najczęściej delikatny i mało widoczny. Niekiedy jednak zdarza się, że jest on ciemniejszy. Skuteczną metodą usuwania niechcianego wąsika jest depilacja woskiem.

Depilacja nie zajmuje dużo czasu, a sprawia, że będziemy czuć się bardziej swobodnie i atrakcyjnie. To o wiele lepszy sposób niż ciągłe golenie maszynką, które przynosi krótkotrwałe rezultaty i powoduje zaczerwienienia oraz podrażnienia.

Depilacja woskiem pleców to zabieg kierowany najczęściej do mężczyzn. Na zabieg zapraszamy Panów, którzy dbają o siebie oraz cenią sobie estetykę i komfort.

Efekty depilacji woskiem utrzymują się przez około 4 tygodnie. W naszym salonie podczas tego zabiegu indywidualnie dobieramy preparaty w zależności od rodzaju skóry.

Zabieg w naszym salonie wykonywany jest za pomocą wosku lub pasty cukrowej. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 4 tygodni.

W naszym salonie stosujemy dwie metody usuwania owłosienia ze strefy bikini. Metoda depilacji woskiem oraz pastą cukrową.

Depilacja woskiem nóg to zabieg, którego efekty utrzymują się do 4 tygodni. Możemy zdecydować się na depilację samych ud lub łydek. Najlepiej jednak wydepilować od razu całe nogi.

Dzięki depilacji woskiem możemy cieszyć się gładką skórą nawet kilka tygodni. W naszym salonie posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie.

W naszym salonie depilacji dokonujemy woskiem oraz pastą cukrową. Ten rodzaj depilacji jest jedną z najlepszych i najtrwalszych metod usuwania owłosienia.