Manicure hybrydowy

manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest z gruntu podobny do tradycyjnego. Hybrydowy manicure ma jednak tą przewagę, że paznokcie stają się bardziej błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez dłuższy okres. Nie tracą blasku i wyrużniającego tę metodę "mokrego połysku".
Chcesz cieszyć się idealnymi paznokciami, jednak codzienne obowiązki są ryzykiem uszkodzenia manicure? W tym przypadku polecamy manicure hybrydowy. Jest on znacznie odporniejszy od tradycyjnego. Dzięki niemu zapomnisz o odpryskach, niechcianych smugach czy innych niedoskonałościach. Naszym profesjonalnym i nieskazitelnym manicure hybrydowym można cieszyć się nawet do 21 dni.
Zabieg rozpoczyna się od przygotowania płytki. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem. To ważne, ponieważ u osób, których płytka jest tłusta manicure może się nie utrzymać. Po nałożeniu warstwy żelu utwardza się go lampą UV, a następnie nakłada kolejne warstwy koloru.
Manicure hybrydowy umożliwia wykonanie wielu rodzajów zdobień zdobień np. francuski manicure, czy wtapianie drobnych kamyczków. Do usunięcia stosuje się płyn z acetonem, a zdjęcie "hybryd" najlepiej żeby odbyło się w salonie.

Rekomendujemy skorzystanie z dodatkowych opcji do zabiegu:

  • Zdobienie paznokci
    Opcja płatna dodatkowo do zabiegu w wysokości 10-20 zł, wydłuża czas zabiegu o 30 min.

Manicure hybrydowy

Czas trwania zabiegu: 60 min.

cena zabiegu:

50 zł

Manicure hybrydowy

Rezerwacja w systemie zewnętrznym, możesz też dokonać rezerwacji telefonicznie lub mailowo