Phyris Couperose Sensitive - cera wrażliwa/naczyniowa/rumień

Phyriscouperose sensitive cera wrażliwa

Skóra wrażliwa, delikatna i naczyniowa wymaga specjalnego traktowania. Główne problemy to nieprzyjemne uczucie szorstkiej, suchej i łuszczącej się skóry z tendencjami do nadmiernego łuszczenia się i świecenia. Oprócz wspierania skóry od wewnątrz, należy skupić się na odpowiednim nawilżaniu skóry twarzy od zewnątrz. Należy stosować odpowiednie kosmetyki, które przy systematycznym stosowaniu są w stanie zdziałać cuda! Zapraszamy do naszego gabinetu na profesjonalisty zabieg, dzięki któremu jeszcze lepiej będzie można zadbać o kondycję naszej cery.

COUPEROSE SENSITIVE jest to zabiegiem przeznaczonym jest dla skóry bardzo wrażliwej i delikatnej, naczyniowej i łuszczącej się. Takiej, która traci równowagę, jest skłonna do podrażnień i rumienia. Dzięki wykorzystaniu kosmetyków marki PHYRIS będziemy w stanie złagodzić rumień i przywrócić skórze potrzebną równowagę. Kuracja ta uszczelnia i obkurcza naczynia krwionośne, koi i relaksuję skórę uwalniając ją od podrażnień i zaczerwień. Cera po zabiegu staje się odprężona, wygładzona i nawilżona.

W naszym gabinecie, zabieg na twarz wykonujemy bez pominięcia szyi i dekoltu - to nas wyróżnia. Nie pomijamy tych dwóch istotnych okolic, ponieważ to właśnie one zdradzają wiek kobiety. Każdy nasz zabieg Phyris jest połączony z odprężającym masażem skóry głowy, liftingującym masażem twarzy, głębokim masażem dekoltu, ramion i karku oraz pielęgnacją dłoni. W zabiegu używane są kryształowe pałeczki do wprowadzenia wyjątkowego produktu, jakim jest somi. Daje to poczucie komfortu oraz wzmacnia jego efekty.

Rekomendujemy skorzystanie z dodatkowych opcji do zabiegu, w celu przygotowania skóry oraz utrwalenia jego efektów:

  • mikrodermabrazja/peeling kawitacyjny/oxybrazja. Opcja płatna dodatkowo do zabiegu
    w wysokości 30 zł, wydłuża czas zabiegu do 120 min.
  • wprowadzenie ampułki, serum podczas zabiegu za pomocą fal radiowych, mezoterapii bezigłowej. Opcja płatna dodatkowo do zabiegu w wysokości 50 zł. Wydłuża czas zabiegu do 120 min.

Phyris Couperose Sensitive - cera wrażliwa/naczyniowa/rumień

Czas trwania zabiegu: 90 min.

cena zabiegu:

190 zł

Phyris Couperose Sensitive

Rezerwacja w systemie zewnetrznym, możesz też dokonać rezerwacji telefonicznie lub mailowo