ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue
ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue

ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue

31,95 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów on-line w naszej bazie aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue Artego z kategorii koloryzacja włosów kupisz w cenie 31,95 zł w sklepie Gobli.pl. Przedstawiona cena 31,95 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki. Zobacz wszystkie oferty ...

Przejdź do sklepu
Kategoria: Koloryzacja włosów
Artego krem 150 Koloryzacja włosów
 • W poszukiwaniu najlepszej oferty sprawdzamy wszystkie sklepy w bazie.

 • Cenę i koszt dostawy sprawdzisz indywidualnie na stronie sklepu

 • Tylko kilka kliknięć i produkt możesz mieć u siebie w domu!

 • Masz ten produkt? podziel się opinią z innymi

 • Szukasz czegoś podobnego? zobacz podobne produkty w bazie

Opis ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue

Farba Artego It’s Color to kremowa farba do włosów. Jej skład sprawia, iż może być używana choćby u osób z wrażliwą skórą głowy. W trakcie zabiegu koloryzacji, we włosy wnikają także składniki odżywcze zawarte w farbie Artego, dzięki temu farba zagwarantuje właściwe nawilżenie i odbudowę naturalnej bariery hydrolipidowej.

Sposób zastosowania farby Artego It's Color: Wymieszaj farbę z utleniaczem w proporcji 1:2 dla odcieni rozjaśniających albo 1:1 dla pozostałych odcieni. Dobierz moc utleniacza do koloru wyjściowego i pożądanego efektu.

Postępu zgodnie z instrukcją i przestrzegaj wyróznionego czasu działania. Farba Artego jest produktem fachowym. Farbę wymieszaj w równych proporcjach (1:1) - z wyjątkiem Super i Ultra blondów - z odpowiednim utleniaczem O2: O2 10vol.

(3%): do koloryzacji ton w ton, przyciemnianie i rozjaśnianie o 1 ton; O2 2- vol. (6%): pokrywa siwe włosy i rozjaśnia i 2 tony; O2 30 vol (9%): pokrywa siwe włosy i rozjaśnia o 3 tony; O2 40 vol. (12%): rozjaśnia o 4 tony.

Czas działania od 30 do 40 minut. Farbę aplikuj za każdym razem na suchych, nieumytych włosach. Na włosach naturalnych nałóż na długość i na końce włosów ok. 1 cm od skóry głowy - czas działania to 20-25 minut.

Następnie rozprowadź mieszankę od nasady i odczekaj kolejne 10-15 minut. Odcienie Super i ultra blond: rozjaśnianie o 3 tonów (zależy od struktury włosów), początkując od naturalnej bazy na poziomie 7. Zawsze mieszaj z podwójną ilością utleniacza O2 40 vol.

(12%). Czas działania: 40 minut. Farbowanie włosów siwych 0-30% siwych włosów: 1 część naturalnego odcienia + 2 części pożądanego odcienia (obydwa na tym samym poziomie); 30%-60% siwych włosów: zaaplikuj 1 część naturalnego odcienia + 1 część pożądanego (obydwa na tym samym poziomie); 60%-100% siwych włosów: zaaplikuj: 2 częśći naturalnego odcienia + 1 część pożądanego odcienia (obydwa na tym samym poziomie).

Parametry produktu

Parametry ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue
Kategoria Koloryzacja włosów
Marka Artego
EAN 8032605272270
Postać krem
Pojemność 150
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 31,95 zł
Najwyższa cena 31,95 zł
W bazie od 23.06.2021
Data aktualizacji 13.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Gobli.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci na analizę wartości produktu w czasie.

Na chwilę obecną nie posiadamy archiwalnych danych dotyczących cen dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Jeszcze nikt nie ocenił ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty

Do cen pokazanych niżej dla ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue Artego nie wliczono ewentualnych kosztów dostawy. Zanim zdecydujesz, gdzie zrobić zakup, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat sklepu i uwzględnij warunki dostawy. Co kilka - kilkanaście minut odbywa się aktualizacja listy sklepów z ofertami.

 • ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue (idź do Gobli.pl)

  ARTEGO IT'S COLOR farba w kremie 150ml cała paleta kolorów Enhancer Blue Sklep
  ★★★★★
  31,95 zł
  Kategoria w sklepie Gobli.pl: Koloryzacja włosów Artego

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koloryzacja włosów

Wella Koleston Perfect ME+
Wella Professionals
Koleston perfect me+
Wella
...