Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml
Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml

Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml

112,00 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów on-line w naszej bazie aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml Kerastase z kategorii odżywianie włosów kupisz w cenie 112,00 zł w sklepie agneess. Przedstawiona cena 112,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki. Zobacz wszystkie oferty ...

Przejdź do sklepu
Kategoria: Odżywianie włosów
Kérastase serum 150 Odżywianie włosów
 • W poszukiwaniu najlepszej oferty sprawdzamy wszystkie sklepy w bazie.

 • Cenę i koszt dostawy sprawdzisz indywidualnie na stronie sklepu

 • Tylko kilka kliknięć i produkt możesz mieć u siebie w domu!

 • Masz ten produkt? podziel się opinią z innymi

 • Szukasz czegoś podobnego? zobacz podobne produkty w bazie

Opis Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml

Twoje włosy kilka dni po farbowaniu są matowe a ich kondycja pozostawia mnóstwo do życzenia? Odpowiedzią na zapotrzebowania włosów farbowanych jest linia Kerastase Chroma Absolu. Kerastase opracowało formuły, które zezwalają na odwrócenie skutków szeregu rozmaitych uszkodzeń włosów spowodowanych farbowaniem:• substancje alkaliczne powodują pęcznienie rdzenia włosa, by wywołać podnoszenie się łusek włosa w celu umożliwienia wniknięcia pigmentu do kory włosa.

W następstwie tego procesu włosy stają się porowate co przyspiesza blaknięcie koloru i osłabienie włókien włosów. • na poziomie łusek włosów powtarzające się koloryzacje pozbawiają je pierwszej warstwy komórek, przez co stają się szorstkie i suche w dotyku.

Pasma są bardziej wrażliwe na wilgoć i posiadają skłonność do puszenia się wywołanego farbowaniem,• na powierzchni włosa zewnętrzne czynniki agresywne, do których należy promieniowanie UV, skażenia powietrza, utlenianie, wysoka temperatura i wilgotność przyspieszają uszkadzanie się włosów farbowanych, co sprawia pojawianie się niepożądanych odcieni i matowienia włókien.W następstwie tych procesów dochodzi do zachwiania zdrowia i obniżenia jakości włosów farbowanych.

Nie są one w pełni bronione aprędko traci na intensywności. Linia Kerastase Chroma Absolu działa na trzech poziomach włókna włosa w celu przywrócenia zdrowia i zapewnienia adekwatnej pielęgnacji włosów farbowanych.Termoochronne serum o konsystencji mleczka Kerastase Chroma Absolu intensywnie nawilża pasma, intensywnie osłania je i chroni przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: promieniowanie UV, wilgoć, stresem oksydacyjnym oraz wysoką temperaturą aż do 230 stopni.

ułatwia rozczesywanie splątanych kosmyków, pozostawia je zdrowe i lśniąceKluczowe elementy:• wąkrotka azjatycka jest ziołem leczniczym pochodzącym z Azji Centralnej. Ekstrakty z tej regeneracyjnej rośliny są znane ze swoich atrybuty kojących i antyoksydacyjnych - przynoszą korzyści włosom osłabionym zabiegami koloryzacji,• aminokwas ma specjalną zdolność do przenikania do włókna włosa i wzmacniania go od we wnętrzu, niczym budulec odbudowujący strukturę włosa.Efekty po zaimplementowaniu pełnej linii Kerastase Chroma Absolu:• w 96% zwiększa siłę włosów,• redukuje 77% puszenia się włosów po koloryzacji,• 70% więcej wygładzenia i połysku,• choćby do 6 tygodni zostaje zachowane 92% intensywności koloru.pojemność:150ml

Parametry produktu

Parametry Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml
Kategoria Odżywianie włosów
Marka Kerastase
Postać serum
Pojemność 150
EAN 3474637059057
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 112,00 zł
Najwyższa cena 112,00 zł
W bazie od 18.01.2022
Data aktualizacji 23.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu agneess

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji o zakupie.

Przepraszamy, obecnie brak dostępnych danych z historią cen produktu Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml (Odżywianie włosów).

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla nas niezwykle istotna! Dodaj recenzję produktu.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty wysyłki dla Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml Kerastase nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Co kilkanaście minut następuje aktualizacja listy sklepów z ofertami.

 • Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml (idź do agneess)

  Kérastase Chroma Absolu Sérum Thermique serum termiczne redukujące puszenie się włosów koloryzowanych 150ml Sklep
  ★★★★★
  112,00 zł
  Kategoria w sklepie agneess: Odżywianie włosów Kerastase

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odżywianie włosów

...